wedding teklif ile ilgili görsel sonucu
Yaratıcı Evlilik Teklifi Çeşitleri

Nasıl evlilik teklifi yapacağım diye kara kara düşünüyor musun? Kara kara düşünülmez pek ama lafın gelişi diye öyle söylüyorum, bu tatlı heyecanı nasıl en güzel şekilde sonlandırabilirsin ona bakalım.

Dünya evine girmeden önce geçilmesi çok zor bir eşik olan “Acaba nasıl bir evlenme teklifi yapsam?” veya “en güzel evlenme teklifi nasıl yaparım?” sorusunu senin için en iyi tekliflerle cevaplıyoruz. Ona reddedemeyecği bir teklif yapacak kadar abartılı olmasa da birbirinden eğlenceli ve unutulmaz evlilik tekliflerini tek tek inceleyelim. Bu teklifler için baştan söylemek gerekirse klişelere dayanan bir listeden ziyade daha az düşünülmüş teklif çeşitlerini bulacaksın.

1- Yunus Balığı ile Evlilik Teklifi

Bir hayvanat bahçesi bunun için biçilmiş kaftan olabilir. Yunus balıklarının ne kadar insan dostu olduğunu hepimiz biliriz. Eğitmenle önceden anlaşarak bu planı gerçekleştirmen gerekiyor. Yunus balığının sudan çıkarken ağzında taşıyacağı küçük bir nesne üzerindeki “Benimle evlenir misin?” yazısı mükemmel bir sürpriz olabilir. Tabii balığın da bu teklifi kabul etmesi gerekiyor 🙂

2- Adını Kumsala Yaz

marry me beach
Kumsalda Evlilik Teklifi

İlk başta çok basitmiş gibi görünebilir fakat bu işten anlayan bir sanatçıyı/ressamı bağlayabilirsen eğer ortaya mükemmel bir tablo çıkartabilirsin. Zaten denizin ve doğanın mükemmel atmosferinde kumsala çizilmiş veya yazılmış son derece büyüleyici resimle onun aklını başından alabilirsin.  Bunu yanı sıra hazır kumdayken bir öneri daha verelim. Kumdan kaleler çocukların en çok sevdiği eğlencelerden biridir. Her büyümüş çocuğun görmekten zevk duyacağı bir şey de kumla yapılacak şekillerdir. Dolayısıyla kumdan kalpler yapabilir ya da yaptırabilir çok güzel bir tasarımla evlenme teklifini görsel şölene çevirebilirsin. Ama dikkat edin dalgaların çok olduğu bir denizde veya günde bu organizasyonu gerçekleştirmeye kalkışmayın. Evlilik teklifi her ne kadar sürprize dayalı olsa da sürprizin de bozulmasını istemeyiz.

3- Su Altında Evlilik Teklifi

Akla biraz tuhaf gelse de suyun altında yapılacak teklife kimse hayır diyemez. Şaka bir yana özel bölmelerin yer aldığı havuzlu bir bölmesi olan restoranlarda bu fikir oldukça çığır açıcı ve müthiş bir sürprizli olabilir. Eğer bunun için pek cesaretli sayılmıyorsanız tekne turlarında gerçekleştirilen dalgıç kıyafetleriyle dalış yapılan bir yerde beraber bir dalış yapabilirsin. Burada da yine aynı şekilde ya elindeki yüzüğü uzatabilir veya bir yazıya güzelce evlilik teklifi yazısını yazabilirsin. Dikkat et ama yazı suda çözülmesin.

4- Biraz Da Adrenalin Salgılayalım

Manzara
Manzaraya Karşı Evlilik Teklifi

Eğer gerilim ve adrenalini seviyorsan o halde mükemmel manzaralı ve kesinlikle yüksek korkusunun en üst düzeyde olduğu bir yerde teklifi gerçekleştirebilirsin. Bu anın unutulmaz olacağına kesinlikle garanti edebilirim. Çok daha çılgın bir teklif istiyorsan eğer beraber bir paraşütle uçarak burada nefes kesebilirsin.

5- Evcil Hayvanlardan Yararlanarak Evlilik Teklifi Etmek

Bir köpekle bu iş halledilebilir. Evcil hayvanın boynuna asacağın bir yazıyla onu teklif edeceğin sevdiğine götürebilir, çok şirin bir teklif gerçekleştirebilirsin. Köpek yoksa eğer telaşlanmaya gerek yok, bu işi uysal bir kedi de gayet başarabilir. Ama sen yine de köpekle yapmaya çalış, kediler genellikle asabidirler.

Yorum Yap