Düğünsayfam  Nedir?

Düğünsayfam; evlenecek olan çiftler ile düğün sektöründe faaliyette bulunan işletmeleri bir araya getirerek; düğünleri ile alakalı ve de merak ettikleri birçok konu hakkında bilgi edinmelerine imkan tanıyan ve fiyat teklifleri almalarını sağlayan organizasyon portalıdır.

Evlenecek Olan Çiftlere Özel

Kriterlerine uygun hizmetleri sağlayan düğün mekanını bulmak, gelinlik veya damatlık seçiminde saatlerce zaman harcamak veya düğün pastasından çiçekçiye, alyans ve takı modellerinden düğün fotoğrafçısına yüzlerce alternatif seçenekleri zahmetsizce Düğünsayfam üzerinden inceleyebilir; düğününüzle alakalı talep ettiğiniz tüm detaylar ve organizasyon ile alakalı fiyat teklifi alabilir, yeni evlenecek olan çiftlere özel  indirimler sağlayan yüzlerce firmaya anında ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Mutluluğa giden yolda zaman kaybetmemek için ‘’Düğünsayfam’’ ı ziyaret edin.

Düğün Sektöründe Faaliyette Bulunan İş Ortaklarımız için ise;

Ülkemiz genelinde her yıl yaklaşık 700 bin düğün yapılmakta olup; bu rakam üzerinden oluşan talep trafiğine Düğünsayfam ekibi olarak bizler; sayfamızı ziyaret eden ve fiyat teklifi talebinde bulunan evlenecek olan çiftlerimize, iş ortaklığı yapmış olduğumuz güzide firmalar aracılığıyla; evlenecek olan çiftlerimizin taleplerini yönlendirerek en kaliteli hizmeti alabilecekleri firmalarımızı Düğün Sayfam üzerinden  görüntülenmelerini sağlamaktayız.

Düğünsayfam üzerinde yer alan üye girişi butonunu tıklayıp üye girişi yaptıktan sonra firmanızı ekleyebilir veya ülke genelinde bulunan bölgenize en yakın  bölge temsilcilerimize firmanızı kayıt ettikten sonra ulaşabilirsiniz.