Avrupa Yakası’nda En Uygun Söz ve Nişan Mekanları

Söz ve nişan mekanları için birbirinden farklı ilçelerde bulunan tavsiye mekanlarımıza göz atmaya hemen başlayın!

İstanbul’da Avrupa Yakası’nda söz, nişan, kına gibi organizasyon gerçekleştirmek istiyorsan, bu yazımızda bahsedeceğimiz mekanlar tam sana göre! İster bütçene uygun olanlar arasından seçimini yap, istersen lüks ve zarafetin doruklarında olan mekanlar arasında seçimini gerçekleştir. Mekanların kişi kapasitesi, ortalama kişi başı ücreti, konumu ve daha birçok özelliklerini içeren rehber niteliğindeki yazımızı okumadan seçimini yapmamanı öneriyoruz.

Skalion Teras Cafe & Restaurant

Söz ve nişan mekanları
Skalion Teras Cafe

Söz ve nişan mekanları listemize ilk olarak Skalion Teras Cafe ile başlayalım. Aynı zamanda restaurant olan mekan merkezi konumda yer alıyor. İstanbul Fatih ilçesine bağlı mekana davetlilerin kolayca ulaşım sağlayabilir. Nişan yemeği seçimi olarak ön plana çıkan Skalion Teras Cafe, Sultahahmet’e yürüme mesafesinde.

Organizasyon olarak açık ve kapalı alan sunan, terasıyla harika bir eğlence sunan mekan ideal seçimlerden bir tanesi. Mekanda açık büfe avantajı sayesinde birbirinden lezzetli menüleri davetlilerinize sunabilirsin. Kişi başı fiyatı 100 TL’ye varan mekanda, mükemmel manzara eşliğinde nişan yapmak unutulmaz bir anı bırakacak.

İsfanbul Holiday Home & Suites

İstanbul Eyüp semtinde bulunan İstanbul Holiday Home & Suites, gelin ve damat adaylarının en uğrak adreslerinden bir tanesi! 4 yıldızlı bir otel olan mekan, evlenecek çiftler için bütçe açısından oldukça rağbet gösterdiği mekanlar arasında. Geniş açık alanı sayesinde oldukça yüksek davetli kapasitesi bulunuyor. Kapalı alanda da yine ferah ve geniş bir oturma planı ve eğlence sunan mekan, nişan törenleri için oldukça uygun dizayn ve dekore edilmiş durumda.

Şık masa ve sandalye takımları, birbirinden zevkli aksesuar ve dekoruyla hayalindeki töreni gerçekleştirmek için en uygun mekanlardan olan İstanbul Holiday Home oteli oldukça ekonomik! Otelde gerçekleştirilecek nişan, söz veya kına törenleri için kişi başı fiyatın tabanı 80 TL’ye kadar çıkabiliyor. Bu fiyatın yemekli menü fiyatı olduğunu söyleyelim.

Şişli – Levent Söz ve Nişan Mekanları

Bir başka otel önerimiz olan Park Dedeman Levent, adından da anlaşılacağı üzere, Şişi/Levent’tte bulunuyor. İstanbul’un en işlek ve canlı semtlerinden olan Levent’e ulaşım çok kolay. Otel konum itibariyle davetlilerine rahat bir ulaşım olanağı sunarken, onları birçok alan sayesinde dilediğin gibi karşılayabilirsin. Tam altı adet alanı bulunan otelde, nişan, düğün, kına veya söz törenlerini gerçekleştirebilirsin.

Son derece asil bir dekorasyona sahip nişan töreni alanı bulunuyor. Renk uyumunun ve şık tasarımın zirvesine çıkmış Park Dedeman Levent, bütçe açısından bir önceki örneklerimizden biraz farklılık gösteriyor. Yemekli menü fiyatı, kişi başı olarak 200 TL’ye kadar çıkabiliyor. Minimum fiyat ise 150 TL.

Eğer Şişli’de ya da Levent’te bir başka alternatife bakmak istersen, Dedeman İstanbul söz ve nişan mekanları arasında aradığın uygun ve ekonomik adreslerden bir tanesi olabilir. Yine aynı semtte bulunan ve ulaşım açısından rahat mevkide bulunan mekanda kişi başı yemekli menü fiyatı maksimum 150 TL.

Avrupa Yakası Söz Ve Nişan Mekanları
Dedeman İstanbul

Şişli için bir başka önereceğimiz salon ise Mualla Restaurant. Harika tasarıma sahip mekanın kişi kapasitesi 130 kişi. Zevk sahibi bir tasarımcının eliyle oluşturulmuş mekanda nişan gerçekleştirmek her gelinin hayalidir. Son derece asil duran masa takımları, mükemmel bir ışıkla aydınlanan ambiansıyla Mualla Restaurant bütçeni sarsmayacak düzeyde uygun. Belki de en uygun fiyat aralığında olan Mualla Restaurant’ta kişi başı yemekli menü maksimum 80 TL! Eğer Şişli’de söz ve nişan mekanları arıyorsan, önceliklerinden birini bu adrese vermeni öneririz.

Ramada Encore

Düğün Mekanları
Ramada Encore / İstanbul Avrupa Yakası

Bayrampaşa semtinde bulunan Ramada Encore nişan törenleri için ideal adresler arasında. Bünyesinde barındırdığı özellikleri sayesinde oldukça rağbet alan mekanın kişi kapasitesi 200’e kadar dayanıyor. Organizasyonda canlı müzik, DJ performansları gibi birçok avantajın bulunduğunu belirtelim. Yemekli veya yemeksiz etkinlikler düzenlemek mümkün.

Söz ve nişan mekanları için İstanbul Bayrampaşa’da bulunan mekan, çiftlerin en uğrak noktalarından bir tanesi. Harika aksesuarlarla dolu Ramada Encore’da dilediğin gibi tören gerçekleştirebilirsin. Altın renginin ön planda olduğu, lüks ve zarafetin hemen göze çarptığı mekan oldukça uygun.

Yemekli menü fiyatı 100 TL olarak belirtilen mekana ulaşım da rahat. Davetlilerin ve özellikle senin için mutlu bir organizasyona adım atmak Ramada ile mümkün olacaktır.

Ve Hotels Boğaziçi

Vilayetler Evi olarak da telaffuz edilen Ve Hotels Boğaziçi, adıyla müsemma güzelliğe sahip. Boğazın eşsiz manzarası eşliğinde unutulmaz bir tören yaşatıyor. Söz ve nişan mekanları arasında Vilayetler Evi Boğaziçi, konumu itibariyle en iyi manzaraya sahip mekanlardan bir tanesi. Özel teras alanı sayesinde söz ve nişan törenine ayrı hava katarak harika kareler elde edebilirsin.

İstanbul Sarıyer’de bulunan Ve Hotels, tören alanını teras alanında gerçekleştiriyor. Burada 300 kişiye kadar davetli alacak kapasiteye sahip. Tavanı açılır-kapanır sistemine sahip. Hem yaz hem kış organizasyonlarını da bu sayede gerçekleştirmek mümkün oluyor. Konumu, manzarası ve sunduğu özelliklerine göre talep ettiği ücret de çok uygun. Kişi başı fiyatı 70 TL ve 100 TL aralığında.

Gölpark Davet Söz ve Nişan Mekanları

Göl manzarası arıyorsan işte aradığın adres! Avcılar’da bulunan Gölpark Davet, bütçeye uygun, harika detaylarla süslü mekan. Söz ve nişan mekanları için ideal adreslerden olan Gölpark Davet, kır düğünü için de kapılarını gelin ve damat adaylarına açıyor. Kır düğünü mekanları arasında da özel bir yeri olan Gölpark Davet E-5 karayoluna yakın mesafede. Geniş otopark sayesinde davetlilerin sorun yaşamayacak.

Kapalı alanı 800 kişiye kadar ev sahipliği yapan mekanın yemekli alan kapasitesi ise 500 kişi! Aynı zamanda kokteyl için de bu rakamlar geçerli. Dilersen organizasyon firması ile anlaşıp Gölpark’ta söz ve nişan törenini gerçekleştirebilirsin. Kolonsuz salonu sayesinde rahatça eğlenme alanı sunuyor.

Elegance Davet Sarayları Söz ve Nişan Mekanları

Avrupa Yakası Davet Salonları
Elegance Söz ve Nişan Mekanları

İstanbul Başakşehir’de bulunan mekan 1500 kişilik kapasiteye sahip. Dilediğin aktiviteyi gerçekleştirebileceğin Ataşehir Kına’da samimi, doğal ve sıcak bir organizasyonun kapısını aralayabilirsin. Söz, nişan, kına gibi her türlü organizasyonu başarıyla gerçekleştiren mekanın standart ve her şey dahil adında iki paketi bulunuyor.

Ayrıcalıklı bir gece yaşamak isteyen tüm gelin ve damat adayların rağbet ettiği mekanlar arasında olan Elegance Davet, Başakşehir’in söz ve nişan mekanları arasında gözdesi. Yüksek tavana sahip mekanı, incelikle düşünülüp tasarlanmış mimarisi sayesinde unutulmaz bir akşam vadediyor. Birçok düğüne ev sahipliği yapan mekanda söz, nişan, kına ve hatta sünnet gibi dilediğin töreni gerçekleştirebilirsin.

Mekanda kına ekibi ayrıca yer alıyor. İstanbul kına mekanları için genel itibariyle, özel paketleri bulunan nadir mekanlardan bir tanesi. Kına tahtı, kına tepsisi gibi özellikler ekstraya dahil değiller. Bunun yanı sıra yemekli davetler için de oldukça uygun. Menülerin lezzeti ve çeşitliliği hemen ön plana çıkıyor.

Kolayca ulaşım sağlayacağın Elegance Davet Sarayları, Başakşehir Metrokent durağına oldukça yakın. Dilediğin toplu taşıma aracıyla da ulaşabileceğin mekan olan Elegance Davet, söz ve nişan mekanları arasında ideal seçimlerden bir tanesi.

Yorum Yap

Your email address will not be published.