Bekarlığa Veda Partisi İçin En İyi Fikirler

Bekarlığa veda düğün gününden önce tüm kurtların döküldüğü, mekan olarak en ideal seçimle beraber harika bir organizasyonun kapılarını açabilir. Birbirinden farklı ve ilginizi çekecek parti konseptlerini tek tek inceledik. Bu eğlenceli aktivite için hangi seçimleri yapmanız gerekiyor, onlara bakacağız.

Bekarlığa Veda
Hangi Konsepleri Tercih Etmelisiniz?

Bekarlığa Veda Partisi İçin Konsept Seçimi

Haftalar belki de aylar öncesinden kararlaştırılan bekarlığa gece partisi veya kına gecesi için birçok konsept mevcut. Ev ortamı rahatlığında bir parti vermek belki de aradığınız eğlence şekli olabilir. Pijama partisi olarak da adlandırılabilecek bu konseptte doğallık ve samimi bir eğlence yatıyor. Konsept olarak en eğlenceli ve keyifli mekan olan ev partisi arkadaşlarınızla harika bir gün veya gece geçirmenize neden olacak.

Yaşasın Pijama Partisi!

Pijama Partisi
Ünlülerin en çok tercih ettiği konseptlerden bir tanesi

Evinizi öncelikle buna göre dizayn etmeniz gerekiyor. Partide yapılacaklar listesi oluşturmak da akıllıca olacaktır. Ancak siz daha çok doğaçlamadan yanaysanız bunun için de elbette plana gerek kalmıyor. Fakat partide bulunması gerekenleri ihmal etmemek gerekir. Evin öncelikle bir güzel dekore edilmesi şart. Çeşitli süs eşyaları vesilesiyle parti ortamı havasını yakalamak gerekiyor. Bu sırada arkadaşlarınızla daha önceden anlaşıp karşılıklı hediyeleşme de partinin eğlenceli ayaklarından bir tanesi olabilir.

Ev partisi için bir diğer önerimiz ise giyim konusunda olacak. Kına gecesi hüviyetinden ve ciddiliğinden uzak olan ev partilerinde komik figürlere bürünmek oldukça tercih edilen durumlar arasındadır. Bekarlığa veda edilen bu gün ve gecede, özel taçlar, birbirinden eğlenceli kostümler kullanılarak partiye farklı boyut katabilirsiniz. Eğlenceli yazılarla dolu balonları evinizin her yerinde kullanıp, davetlilerinize komik anlar yaşatabilirsiniz.

Rahatınıza Bakın!

Evde bekarlığa veda partisi düzenleyecekseniz, giyim konusunda yine de bazı önerilerimizi dikkate alman gerekiyor. Öncelikle rahat bir seçim olmalı. Yani parti boyunca rahat edemeyeceğiniz bir elbise, sizi eğlendirmek çok bunaltacak ve keyfinizi kaçıracaktır. Ev partilerinin en büyük özelliği de budur. Rahat olmak! Bu sebeple bir pijama seçimini hiç kimse yadırgamayacaktır. Ancak günün anlam ve önemini ortaya çıkaran fotoğraf karelerinde gelinin siz olduğunuzu ortaya çıkaran birkaç detaya sahip olmanız gerekiyor. Bunun için daha önce de bahsettiğimiz gibi bir taç takabilirsiniz. Dilerseniz belinizde kuşak da tercih edebilirsiniz.

Denizde Bekarlığa Veda Partisi

Yatta Bekarlığa Veda Partisi
Yat kiralayarak harika parti verebilirsiniz

Daha çok lüks ve manzaraya dayalı parti arıyorsanız işte şimdi tam yerindesiniz. Yatta bekarlığa veda partisi kelimenin tam anlamıyla zevkli bir seçim olacaktır. Doyasıya eğlenmek için en ideal ritüellerden bir tanesi olan yat partileri, birçok eğlenceyi ve unutulmaz anları da beraberinde getiriyor. Boğaz’ın serin suları arasında, hafifçe yalpalayan yatta huzur ve eğlence dolu mükemmel bir parti düzenleyin. Mavi suların verdiği ferahlık ve dinginlik sayesinde düğün telaşının stresinden sıyrılıp harika bir günü geride bırakın.

Yatta bekarlığa veda partisi düzenleyecekseniz birkaç önemli hususu da göz ardı etmemeniz gerekir. Öncelik yat partilerinin vazgeçilmezi olan canlı müzik için profesyonellerle anlaşmak gerekiyor. Fakat sizin veya arkadaşlarınızın yetenekleri varsa bunun için de ekstra bir çalışma yapılmalıdır. Enstrüman çalan arkadaşlarınızı belirleyip, sesi iyi olan, dans konusunda beceriklileri daha önceden belirlemeniz gerekir. Bu sayede ekstra masrafa girmenize gerek kalmayacaktır. Kendiniz çalıp oynayacağınız bir parti belki de çok daha eğlenceli olabilir.

Yatta Bekarlığa Veda Partisini Eğlence Merkezine Dönüştürün!

Tekne veya yatta gerçekleştireceğiniz partilerde dekorasyona da ufak dokunuşlar yapılması elzem. Elbette mekan itibariyle size çok geniş alan vaadetmeyen bu mekanlar, ancak doğru bir planlama ile aktif olarak eğlence mekanına dönüşebilirler. Dekorasyon içerisinde önemli yeri olmayan tüm gereksiz parçaları öncelikle mekandan çıkarmak şart. Hemen akabinde zevkinize güvenerek çeşitli süslemeler yapmalısınız. Bunun için Devasa pankartlar, çeşit çeşit balonlar, led ışıklar ile yazılmış Bekarlığa Veda yazıları gibi aklınıza gelebilecek her fikirden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca arkadaşlarınıza dilerseniz İngilizce dilerseniz Türkçe “Evliler Takımı” ve “Bekarlar Takımı” olarak eğlenceli tişörtler giydirerek eğlenceli atmosfer yaratabilirsiniz. Sadece tişört ile yetinmeyerek, şapka, can simidi gibi deniz repertuvarlarını da kullanmak mümkün olacaktır.

Barda Parti!

Barda Parti
Bar ortamına dönüştürülmüş arabada parti verebilirsiniz!

Evde tıkılıp kalmayalım, fakat bütçemize uygun bir mekan olsun diyorsanız işte size göre en ideal mekanlardan bir tanesi bar! Hem barların kendi otantik havasında ve sınırsız alkol seçeneğiyle en çok tercih edilen konseptler arasında. Ayrıca mekanın parti için özel dekorasyon seçenekleri de bulunuyorsa değmeyin eğlencenize!

Bir barı kapatarak, harika gece geçirebileceğiniz bu adreslerde, mekanda yer alan dansçıları kullanabilirsiniz. Canlı müziğin sahnelendiği en ideal alanlardan olan bar, bekarlığa veda partisi düzenlemenin oldukça ilgi çeken adresi ve başarılı organizasyonlarının daima ev sahipliğini yapıyor. Karaoke gibi kendisine has eğlencesi bulunan barda parti düzenlemek birçok açıdan tercih sebebi. Siz ve eşinize ait komik, duygusal videoları da dev ekranda yansıtarak unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Bar Partilerinde Ne Giyilmelidir?

Bar konseptli bekarlığa veda partilerinde evde olduğu kadar çok rahat seçimler yapılmasa bile, yine rahatlığınızın ön planda olduğu kıyafetler seçilmelidir. Sonuçta bu bir parti ve partide sadece coşulur. Dans edecek, belki şarkı söyleyecek, zıplayacaksınız. Tüm bu aksiyonlara uygun vücut tipinizle bağdaşık, hatlarınıza göre elbise seçimleri yapabilirsiniz. Tek parça veya kısa etek ve tişörtten oluşacak kombinler her zaman çok tercih edilen seçimler arasında yerini alır. Eğer nedimelerinizi belirlediyseniz onlar için de bazı sürprizleri ortaya çıkarabilirsiniz. Kendiniz için bir taç, onlar için de nedimelere layık taçlar takdim edebilirsiniz.

Havuz Başında Parti Verin!

Havuz Başı Partisi
Havuz başı partileri ideal seçimler arasındadır

Bekarlığa veda konseptleri arasında en son değineceğimiz ve en çok talep gören mekanlardan ve konseptler arasında yer alan havuz başı partileri gerçekten ideal bir seçim. Üslup açısından en derli toplu ve belirli bir senaryosu bulunan havuz başı partilerinde gelinin ne giyeceği, arkadaşlarının da hangi kıyafetlerle teşrif edeceği belirgindir.

Havuz ortamında gerçekleştiği için mayo seçimlerinin ön plana çıktığı bu konseptte, en önemli aksesuar şapkaya dönüşüyor. Dilerseniz her arkadaşınız ayrı ayrı tasarımlar, nedimeleriniz için de belirli şablonlar üreterek partinize büyük ilgi çekin.

Havuz başı partilerinde deniz yatağı, bot gibi ayrıntılar büyük öneme sahip. Ortamın nasıl süslendiği ve dekore edildiği de ayrıca değinilmesi gereken bir başka konu. Eğer bir otelin havuz alanında gerçekleştireceğin partiye hazırlanıyorsanız her şey bu konsepte uygun olarak oluşturulmalıdır. Örneğin otelin de imkanlarından yararlanılarak oturma planlaması, DJ ve çeşitli oyun bölümleri düşünülebilir.

Yorum Yap

Your email address will not be published.