İstanbul’da Nişan Yapılacak Kafeler

İstanbul’da nişan yapılacak kafeler genel olarak kaliteli bir şekilde nişan organizasyonu gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Bu mekanlar sayesinde nişan gününüzü son derece gösterişli ve kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Gelişmiş hizmetler sunan mekanlar sayesinde unutulmaz bir gün yaşayabilir, estetik fotoğraflar çekerek anılarınızı ölümsüz hale getirebilirsiniz. Nişan organizasyonu yapacağınız mekanlar ise konum özellikleri, dekorasyon anlayışı, sunulan hizmetler ve çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Junto Secret

Junto Secret
Junto Secret

İstanbul nişan kafeleri arasında ön plana çıkmayı başaran Junto Secret her yıl binlerce kişi tarafından büyük bir memnuniyetle tercih edilmektedir. Mekan özellikle şık ve gösterişli iç dekorasyonuyla kişilerin göz zevkine büyük ölçüde hitap eder. Mekan bünyesinde ise 75 kişi kapasitesine sahip bir iç alan mevcuttur. Kalabalık olmayan ve mütevazi nişan organizasyonlarınızı bu alanda gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu alandaki estetik dokunuşlar sayesinde çok güzel fotoğraflar da çekinebilirsiniz. Aynı zamanda kişiler canlı müzik hizmetini tercih ederek de eğlencelerini ikiye katlayabilir. Alanında uzman mekan çalışanları sayesinde son derece kaliteli bir deneyim yaşamanız mümkündür.

Afraze Cafe Restaurant

Afraze Cafe Restaurant
Afraze Cafe Restaurant

Mekan sade tasarımı ve modern dokunuşlarıyla birçok kişinin tercihi haline gelmektedir. Toplamda 150 kişilik kapasitesi bulunan bu mekanda kaliteli bir şekilde nişan organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Mekanın açılıp kapanabilen tavan özelliği olduğu için ise istenmeyen kötü hava koşullarında bu özel gününüzde mağduriyet yaşamazsınız. Böylece mekan kişilere hem kapalı hem de açık alanda nişan organizasyonu imkanı sunmaktadır. Kış ve sonbahar mevsimleri için de bu mekan gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Aynı zamanda mekan yüksek lezzet kalitesine sahip menüsüyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Gülbahar Sultan

Gülbahar Sultan
Gülbahar Sultan

İstanbul’da nişan yapılacak kafeler arasından bulunan Gülbahar Sultan, kişilere nişan süslemeleri ve nişan tepsisi temin etmektedir. Bu sayede sizlere özel sunulan bu hizmetten yararlanmayı tercih ederek estetik mekan görünümünü destekleyebilirsiniz. Mekanın sahip olduğu eşsiz yeşil manzarası ise bu mekanın tercih edilme sebepleri arasındadır. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında büyük ölçüde rağbet gören bu mekan toplamda 1500 kişiyi bünyesinde barındırabilir. Geniş kapasiteye sahip olması da bu mekanın tercih edilme nedenleri arasındadır. Açık alandaki dans pisti sayesinde nişan gününüzde son derece eğlenceli vakitler geçirebilir ve sevdiklerinizle dans edebilirsiniz. Canlı müzik ve DJ hizmetlerinden yararlanarak yaşadığınız eğlenceyi ikiye katlayabilirsiniz.

Cevriye

Cevriye
Cevriye

İstanbul nişan mekanları arasında gösterilen Cevriye, müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Mekan dekorasyonunda ise son derece şık ve gösterişli dokunuşlar tercih edilmiştir. Eğer gösterişli bir nişan organizasyonu yapmak istiyorsanız bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Ferah ve aydınlık özellikler sunan mekanda nişan organizasyonunuzu hayalinizdeki gibi planlayabilirsiniz. Mekanın hakim olduğu beyaz renk ise son derece estetik fotoğraflar çekmenizi sağlamaktadır. Mütevazi ve kaliteli bir nişan organizasyonu için bu mekanı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Mekan kapasitesi ise toplamda 150 kişilik olmasıyla bilinmektedir. Kalabalık olmayan ve aile arasında yapılmak istenen organizasyonlar için bu mekan ideal özellikler taşımaktadır.

Junto Garden

Junto Garden
Junto Garden

Junto Garden modern ve gösterişli dekorasyon anlayışıyla ön plana çıkmaktadır. Her yıl birçok kişi tarafından beğeniyle tercih edilen bu mekan estetik ışıklandırmaları ile de son derece büyüleyici bir manzara sunuyor. Mekan bünyesinde toplamda 300 kişiyi rahat bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Aynı zamanda talebiniz doğrultusunda nişan süslemeleri de temin edebilirsiniz. DJ hizmetini tercih eden kişiler nişan gecelerini son derece eğlenceli bir şekilde geçirebilir. Mekan bünyesindeki kaliteli ekip çalışması sayesinde unutamayacağınız bir nişan organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda mekan merkezi ve erişmesi kolay bir konumda bulunduğu için misafirleriniz mekana kolay bir şekilde ulaşabilir.

Armonia Park

Armonia Park
Armonia Park

İstanbul’da nişan yapılacak kafeler arasında gösterilen mekanlardan birisi de Armonia Park’tır. Bu mekanda kolay ulaşılabilen konumu sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Mekan genel olarak şık bir tasarıma sahiptir ve mekanda yoğun olarak beyaz ve krem renkler hakimdir. Bu ferah görünümlü ve yüksek tavanlı mekanda toplamda 350 kişiyi ağırlamanız mümkündür. Mekan bünyesindeki dans pistinde nişan geceniz boyunca dilediğiniz gibi dans ederek eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda Armonia Park sunduğu menü kalitesiyle de ön plana çıkmaktadır. Yemekli bir organizasyon tercihi yaparak nişan gününüzü daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Kafede nişan yapmanın avantajları nelerdir?

Kafede nişan yapmanın birçok avantajı bulunur. Bunlar arasında sıcak ve samimi bir atmosferde kutlama yapma imkanı, genellikle uygun fiyatlarla paketler sunulması, yiyecek ve içecek seçeneklerinin geniş olması, dekorasyon ve organizasyon stresinden kurtulma gibi faktörler sayılabilir.

Kafede nişan yapmak için uygun kafeler nasıl seçilir?

Nişan için uygun kafe seçerken birkaç faktörü göz önünde bulundurmak önemlidir. Bu faktörler arasında kafenin kapasitesi (davetli sayısına uygun olması), menü seçenekleri (yiyecek ve içecek çeşitliliği), atmosfer (nişanınızın tarzına uygun olması), fiyatlandırma ve konum gibi etkenler bulunabilir.

 

Yorum Yap

Your email address will not be published.