İstanbul Kokteyl Düğün Mekanları

İstanbul kokteyl düğün mekanları düğün planı olan kişiler tarafından büyük ölçüde merak edilmektedir. Gelin ve damat adayları bu özel günlerini en kaliteli ve eşsiz mekanlarda yapmak isterler. Kaliteli bir düğün mekanı seçmek ise aynı şekilde düğün gecesinin kalitesini de artırır. Eşsiz atmosferlere sahip bu mekanlar birçok düğün sahibinin ilk tercihleri arasındadır. Kişiler istek, ihtiyaç ve bütçelerine göre dilediği gibi seçim yapabilir.

Swissotel The Bosphorus

Swissotel The Bosphorus
Swissotel The Bosphorus

İstanbul kokteyl düğün mekanları arasında ön plana çıkmayı başaran bu mekan özellikle kır düğünü konseptleri için uygun nitelikler taşır. Etrafı yemyeşil ağaçlarla süslenmiş bu alanda kişiler Boğaz manzarasının tadını dilediği gibi çıkarabiliyor. Mekan ambiyansı ve sunduğu atmosfer ile son derece ihtişamlı bir görünüme sahip. Açık alanda yapmayı tercih ettiğiniz düğün organizasyonunuz için bu mekan tüm kalitesini gözler önüne seriyor.

Casa Lavanda

Casa Lavanda
Casa Lavanda

İstanbul’da kokteyl düğün mekanları arayışındaysanız Casa Lavanda’ya rastlamanız son derece mümkündür. Özellikle yaz ve ilkbahar aylarında yapılacak düğün organizasyonları için bu mekan son derece estetik görünümler sunuyor. Mekanın etrafını çevreleyen renkli bitkiler ise adeta bu estetik görünümü destekler bir niteliğe sahip. Casa Lavanda sunduğu özel menü ve lezzetlerle kişilerin damak tadını da zengin hale getiriyor. Zarif ve kaliteli nitelikler sunan bu mekanda düğün organizasyonunuzu planlayabilirsiniz.

Adile Sultan Sarayı

Adile Sultan Sarayı
Adile Sultan Sarayı

İstanbul düğün mekanları arasında adından söz ettirmeyi başaran Adile Sultan Sarayı, kaliteli düğün organizasyonlarına büyük bir memnuniyetle eşlik ediyor. Boğaz’a bakan eşsiz manzarası ve büyüleyici atmosferiyle bu mekan kısa sürede tercih haline gelmeyi başarıyor. Mekanın kapalı bölümü 450 ve açık bölümü ise toplamda 600 kişiyi ağırlayabiliyor. Özellikle kalabalık kokteyl düğünü yapacak kişiler bu mekanı gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Feriye Sarayı

Feriye Sarayı
Feriye Sarayı

Boğaz’ın kıyısında yer alan Feriye Sarayı düğün organizasyonu içerisinde aynı zamanda birçok hizmeti de sunuyor. Eşsiz yemeklere sahip mutfağıyla da dikkatleri üzerine çeken bu mekanda tüm dekorasyon, fotoğraf çekimi ve sis hizmetlerinde dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Sunulan bu hizmetler doğrultusunda düğün gecenizi bu büyüleyici mekanda kişisel bir hale getirebilirsiniz.

Shangri-La Bosphorus

Shangri-La Bosphorus
Shangri-La Bosphorus

Kaliteli özellikleriyle tercih haline gelen mekan toplamda 650 kişilik bir kapasiteye sahip ve mekan bünyesinde iki adet balo salonu yer alıyor. Aynı zamanda mekan düğün sahipleri için Rolls Royce araba kiralama hizmeti de veriyor. Etkileyici mimarisi ile bu mekanda eşsiz düğün fotoğrafları çekinmek de mümkün. İhtişamlı bir şekilde düğün gecenizi planlamak istiyorsanız bu mekanı değerlendirebilirsiniz.

Four Seasons Hotel Bosphorus

Four Seasons Hotel Bosphorus
Four Seasons Hotel Bosphorus

İstanbul’da düğün mekanları arasında ön plana çıkan Four Seasons Hotel Bosphorus, mekan dekorasyonunda zarif ögeler barındırmayı tercih ediyor. Boğaz manzarasıyla görenleri etkileyen mekanın teras bölümü ise yaklaşık 1000 kişiyi ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip. Özellikle kalabalık düğün organizasyonları için bu mekan vazgeçilmez bir nitelik taşıyor.

Six Senses Kocataş Mansions

Six Senses Kocataş Mansions
Six Senses Kocataş Mansions

Estetik bir dekorasyon anlayışına sahip olan bu mekan aynı zamanda sahip olduğu doğal güzelliklerle de kişileri büyülemeyi başarıyor. Birçok organizasyona ev sahipliği yapan mekan düğün organizasyonları için de gelişmiş hizmetlerini sunmaktan çekinmiyor. Aynı zamanda gelin adayları bu mekanda sunulan hamam ve spa hizmetlerinden de dilediği gibi yararlanabiliyor.

Conrad İstanbul

Conrad İstanbul
Conrad İstanbul

Conrad İstanbul, sunduğu geniş kapasiteye sahip salonlarıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Mekan bünyesinde 750 kişilik bir balo salonu ve toplam 500 kişilik kapasitesi bulunan bir teras bölümü yer alıyor. Misafirler teras bölümünden eşsiz Boğaz manzarasına tüm görkemiyle şahit olabiliyor. Bu mekan özellikle kalabalık düğün organizasyonları için uygun nitelikler taşıyor.

The Grand Tarabya

The Grand Tarabya
The Grand Tarabya

Bir koy içerisinde yer alan bu eşsiz mekan toplamda 1000 kişiyi bünyesine dahil edebilecek bir kapasiteye sahip. Mekan bünyesindeki profesyonel görevliler ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde son derece mükemmel bir düğün organizasyonuna sahip olabilirsiniz.

Hilton İstanbul Bomonti

Hilton İstanbul Bomonti
Hilton İstanbul Bomonti

Mekan genişliğiyle ön plana çıkıyor ve Hilton İstanbul Bomonti balo salonu bölümünde toplam 1600 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor. Aynı zamanda kişiler 450 kişilik balo mekanını da tercih edebiliyor. Özellikle büyük düğün organizasyonu planınız var ise bu mekanı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Mekanın sahip olduğu nitelikler kişilere kaliteil bir düğün gecesi imkanı sunuyor.

Sık Sorulan Sorular

Düğün kokteyli için ne tür içecekler sunulur?

Düğün kokteyli genellikle çeşitli alkollü ve alkolsüz içecekler sunar. Alkollü içecekler arasında şampanya, kokteyller, şaraplar ve biralar bulunabilir. Alkolsüz seçenekler arasında meyve suyu, soda ve çeşitli meşrubatlar yer alabilir.

Düğün kokteyli için ne tür atıştırmalıklar sunulur?

Düğün kokteyli için genellikle hafif atıştırmalıklar sunulur. Bu atıştırmalıklar arasında peynir tabakları, krakerler, meze tabakları, mini sandviçler, sushi veya hafif hamur işleri gibi çeşitli seçenekler bulunabilir.

Yorum Yap

Your email address will not be published.