Trend gelin arabası modelleri seçimi daima zor verilen bir karardır. Nostaljik severler içinde aynı durum geçerli. Günümüzde gelin arabası seçiminde çok farklı alternatifler bulunmaktadır. Gelin arabalarının klasiği haline dönüşmüş otomobillerin yanı sıra alışılagelmişlin dışında tasarım ve dizaynlara sahip araçların da gelin arabası olarak kullanıldığını görmek mümkün. Ancak genel bir beğeniyi yansıtan otomobiller, gelin arabası olarak tercih edildiğinden bu araçlar üzerinden konuşmakta yarar var. Tam da bu nokta da önceliğimiz klasik otomobiller mi yoksa lüks otomobiller mi onu belirlemeliyiz.

Lüks Trend Gelin Arabası Modelleri

Spor otomobiller, üstü açık arabalar ve jip yeni sezon düğünlerinde çokça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Lüks gelin arabası modellerinden spor otomobiller, beylerin sevdiği bir tarz olmasının yanı sıra kadınların da ilgisini çekiyor. Spor gelin arabası modeline karar verirken, ne kadar hoşunuza gitse de 2 kişilik modelleri tercih etmemeniz. Bu tarz arabalar kıyafetinden dolayı gelinin rahatsız olmasına neden olabilir.

Lüks Gelin Arabaları
Lüks Gelin Arabaları

Sıradan lüks gelin arabası modelleri yerine son zamanlarda trend gelin arabası modelleri arasından çiftlerin arazi jipi modellere yönelmiş olduğunu görmek mümkün. İlginin üzerinizde olacağı, çekici bir gelin arabası hayal ediyorsanız bu model tam size göre.

Gelin arabasının modeline genellikle damat karar verirken, rengi ise gelinin zevkini yansıtıyor. Araba modeline karar vermeden önce, kadınların yuvarlık hatlı araçlara ilgisinin olduğunu da bilmenizde fayda var.

Nostaljik Trend Gelin Arabası Modelleri

Lüks otomobiller tercih edilecek ise genellikte damadın ya da gelinin beğenisine hitap eden marka ve model tercih edilebilir. Şayet klasik otomobil tercih edilecek olursa seçim biraz daha zor olabilmektedir. Bu seçimdeki en önemli sorun gelin ve damadın klasik araçlar olarak seçtikleri marka ve model aracın kiralama şansının lüks otomobiller kadar kolay ulaşılır olamamasıdır. Bu sebepten araç üzerinden değil de klasik gelin arabası kiralama hizmeti veren firmalar üzerinden hareket edilerek elde olan uygun marka ve modeller değerlendirilmelidir.

Nostaljik Gelin Arabaları
Nostaljik Gelin Arabaları

Bu kategoride ilk akla gelen ve herkes tarafından beğenilen vosvoslar oluyor. Çarpıcı renkleriyle ve şirinlikleriyle misafirlerinizin yüzünde tebessüme neden olacak vosvos gelin arabası modellerinin yanı sıra karavan ve mini otobüsler, klasikten yana olan çiftlerin tercih edebileceği seçeneklerdir.

Klasik limuzinler ise genişliğe bağlı kullanım kolaylıkları ile çok tercih edilen araçlar olarak öne çıkmaktadır. Tüm bunlar ile beraber dikkat edilmesi gereken birçok nokta daha bulunmakta.  Aracın kullanımında çiftlere sunacağı kullanım kolaylığı ve resim çekimlerinde en güzel görsellerin sunulacağı da göz önünde bulundurularak en nostaljik ve düğün konseptine en uygun araç seçilmelidir.

Yorum Yap