FİRMA DETAYLARI

Minimum Yemekli Fiyat (Haftasonu)
750-1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Haftaiçi)
500-750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500-750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500-750 TL
Davet Alanları
Sadece Açık Alan
Mekan Özellikleri
Bahçe, Çim Alan, Orman İçinde
Manzara
Orman Manzaralı, Doğa Manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite
500-750 Kişi
Konaklama Kapasitesi
Konaklama İmkanı Yok
Açık Hava Kapasitesi
800-1500
Kokteyl Kapasitesi
750-1500
Kapalı Alan Kapasitesi
100-200
Otopark Araç Kapasitesi
150-250

Özellikler

 • After Party
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • Hazırlık Odası
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menü Tadımı
 • Menülerde Değişiklik
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Yemek Servisi


Ekstra Kampanyalar

15 Temmuz'a Kadar Kampanyası !!!

Yapılacak Hafta Sonu Kokteyl Menülü Organizasyonlarınız Sadece 660 TL... ( Sadece Pazar Günü ve 350 Kişilik Organizasyonlarda Geçerlidir.)

İNDİRİMLER

Et Menülü Organizasyon Fırsatı !!

Cuma günlerine özel minimum 250 kişilik planlamanızda geçerlidir. Cumartesi günlerine özel minimum 300 kişilik planlamanızda geçerlidir. Pazar günlerine özel min. 250 kişilik planlamanızda geçerlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?
23:00
Müzik saat kaçta sona eriyor?
23:00
Özel menü seçenekleriniz neler?
Çocuklara Özel, Diyabet, Vegan, Vejeteryan, Kosher
Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?
Nişan, Kına, Doğum Günü, Açılışlar, Parti, Baby Shower, Bayi Toplantısı, Kurumsal Etkinlikler, Davet ve Resepsiyon, Mezuniyet Törenleri, Sünnet Düğünü, Piknik
Mekanın kısıtlamaları neler?
Havai Fişek ve Benzeri Kullanılamaz
Verilen Hizmetler?
Kına Gecesi, Süsleme, Dekor, Işık ve Ses Ekipmanları, Masa / Sandalye Temini, DJ, Servis ve Hizmet Elemanı
Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?
Şık ve Sadeliği ile Çiftlerin Tercihi Polonette
Nasıl gelinir?
Cumhuriyet Mahallesi Beykoz Cad. No:70 Beykoz İstanbul

Hakkında

Beykoz Polonette Kır Düğünü Mekanı

2018 yılında faaliyetlerine Polonezköyde başlayan ve çiftler tarafından çokça tercih edilen mekanlardan biri olmayı başarmıştır. Yemyeşil ağaçların arasında, ormanın içinde varlığını sürdüren Polonette kır düğünü mekanı romantik ve unutulmaz organizasyonlara imza atmaya devam ediyor.

Davet Alanları

Söz konusu Polonette olduğunda, hayal ettiğiniz düğün için cümlelerin yeterli kalabileceğinden pek emin değiliz. Polonette; sizler için özel olarak tasarlanmış rüya gibi bir bahçede, modern dokunuşlarla şık bir zariflik ile ormanın içinde hayallerinizi gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Açık alanımız 800 kapalı alan ise 200 kişilik hizmetinize sunulmaktadır. Sizlerinde çok beğeneceği 80 m2 ahşap pistimizde eğlenceyi sonuna kadar yaşamanız mümkün. Ayrıca sizler adına kötü hava koşulları için bej renklerde şemsiyelerimiz hazır bulundurulmaktadır.

Şık ve Sade Bir Dekorasyon

Beykozda bulunan Polonette düğün mekanımız, sade ve şıklığa verdiği önemle yüzlerce çifti cezbetmeyi başarmıştır. Yuvarlak ve uzunlamasına dikdörtgen masalar ile misafirleriniz için önceden oturma düzenini oluşturuyoruz.Standart masa süslemesi dışında tüm masalarımızda vazo ve aynalarımızı dekoratif olarak yerleştiriyoruz. Misafirlerinizin daha rahat edebilmeleri için napolyon sandalyeler kullanmaktadır. Dekor düzenlemeleri için sizlerden ayrıca fikir alıyoruz. Bunların dışında mekanı aydınlatan balıkçı ışıklarıyla ortama romantik bir hava katıyoruz.

Polonette Hizmetleri Neler?

Hazırlıklarını tamamlamak için çiftlerimizi sıkıcı olmayan, klimalı ve ahşap bir gelin odasında ağırlıyoruz. her ihtimale karşılık mekanımızda jeneratör bulundurarak olası riskleride sizler için ortadan kaldırıyoruz. Mükemmel bir DJ performansı, robotlu ışık sistemlerimiz ile içinizde ki coşkuyu, eğlenceyi zirvede yaşamanızı sağlıyoruz. Daha önce yüzlerce çiftin hayallerini gerçekleştirdiğimiz Polonette kır düğünü mekanında, sizlerinde hayallerini gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Hayalleriniz, hayallerimiz olsun ve daima en mutlu günler sizlerin olsun.

Polonette Düğün Fiyatları

Haftaiçi yemekli kişi başı organizasyonlarınız için 750 ile 1000 TL arasında fiyatlandırma yapılmaktadır. Haftaiçi kokteyl fiyatı 500 ile 750 TL arasında değişmektedir. Haftasonu fiyatlandırmaları ise yemekli olarak 750-1000 TL aralığında değişmektedir. Haftasonu kokteyl organizasyonumuzda 500-750 TL arasındadır.

Polonette Mekan Kapasitesi

Kişi başı yemekli düğün kapasitemiz minimum 100 maksimum 800 kişiliktir. Kokteyl hizmetimiz ise minimum 200 maksimum 1500 kişiye kadar sağlanabilmektedir.

Beykoz Polonette Düğün Mekanı Olanakları

Polonette düğün mekanı araçlarıyla gelen misafirleriniz için vale hizmeti sunmaktadır. Mevcut menülerimizde değişiklik ve özel olarak yemek servisimiz bulunmaktadır.

Düğün Hizmeti Dışında Verilen Hizmetler

Düğün hizmetlerimizin yanısıra parti, davet ve resepsiyon, kına, açılış organizasyonu, firmanız için kurumsal etkinlik planlaması, doğum günü kutlamaları, balo ve mezuniyet törenleri, firmalar için bayi toplantı planlamaları son olarakta baby shower hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Polonette Otopark Araç Kapasitesi?

Kalabalık organizasyonlarınız için 250 araç kapasitesine kadar yerimiz mevcuttur.

Henüz Hiç Yorum Yok

İlk Yorumlayan Siz Olun "Polonette Kır Düğünü Mekanı"

Mekanı Puanlayın
Değerlendirin