Gallery

FİRMA DETAYLARI

Minimum Yemekli Fiyat (Haftasonu)
150-200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Haftaiçi)
150-200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
150-200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
150-200 TL
Davet Alanları
Sadece Kapalı Alan
Yemeksiz Başlangıç Fiyatı Haftaiçi
20.000 - 40.000 TL
Mekan Özellikleri
Kolonsuz Salon, Yüksek Tavan
Yemeksiz Başlangıç Paketi Haftasonu
20.000 - 40.000 TL
Manzara
Deniz Manzaralı, Panaromik Manzara

Kapasite

Yemekli Kapasite
300-400 Kişi
Konaklama Kapasitesi
25-50 Kişi
Açık Hava Kapasitesi
Açık Alanı Yok
Kokteyl Kapasitesi
25-80 Kişi
Kapalı Alan Kapasitesi
50-100 Kişi
Otopark Araç Kapasitesi
50'den az

Özellikler

 • After Party
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • Hazırlık Odası
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menü Tadımı
 • Menülerde Değişiklik
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Yemek Servisi


Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız hizmet içeriği?
Bindallı / Kaftan, Kına Süslemesi, Kına Ekibi, Kına Töreni, Kına Müziği, Kına Tepsisi, Davul Show, Hint Kınası, Semazen, Zenne / Oryantal, Kına Mumu, Dilek Feneri, Kına Takımı, Gelin Hamamı

Hakkında

Hakkında

Margaret Event Hall By Aslı, düşlediğiniz bir organizasyondan fazlasını içeren tüm detaylara hâkim olan bir mekân olarak sizleri karşılıyor. Bulunduğu konum itibariyle tam merkezde odak noktasında olan işletme istikrarlı bir çalışma prensibi edinmiş hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerine hafızalardan silinmeyecek bir düğün için çaba harcıyor.

Mekânın Genel Özellikleri

İstanbul’un Pendik ilçesinde güzel bir konuma sahip olan Margaret Event Hall By Aslı, kapasite bakımından 400 kişiye hitap edebiliyor. Ferah bir pist alanına sahip mekânda birde havuz bulunuyor. Kolonsuz salon olmasının yanı sıra açılır kapanır tavanı olması açısından yılın her mevsimi tüm organizasyonlara uyum sağlayan bir mekân olarak ilgi görüyor. Yüksek tavanlı olması sayesinde ayrı bir konfor sunan Margaret Event Hall By Aslı da düğünlerinizi yaparken kafanızda herhangi bir soru işareti bırakmıyor.

Margaret Event Hall By Aslı Dekorasyon Detayları

Mekandaki her detay simetrik açılarla adeta yarış ederken sizi harika bir havuz karşılıyor. Misafirlerini modern bir dekor anlayışı ile ağırlıyor ve nezih bir ortamda organizasyonlarınızı kusursuzca geçirmenizi sağlayan bir işletme sistemi örneği sunmuş. Panoramik şehir manzarası ve denizin eşsiz güzelliğinin birleştiği mekân, tüm beğenileri üstüne toplayacak şekilde hizmet sunuyor. Oldukça geniş masaları ve gold rengi sandalyeleri ile havuz süslemesi de gözlerden kaçmıyor.

Margaret Event Hall By Aslı ve Alabileceğiniz Hizmetler

Anadolu yakasında bulunan Margaret Event Hall By Aslı, kendi sektöründe hakkını vermiş bir mekân olarak evlenecek çiftlere hizmet sağlayan bir işletme profili sunuyor. Profesyonel ışık ve ses sisteminin zirve yaptığı mekânda denizin ışıltısında ahenkle dans ederken kendinizden geçecek ve her şeyi bir kenara bırakacaksınız. Tüm planlama sürecinde organizasyon sorumlunuz sizi yalnız bırakmıyor. Her detaya hâkim bir şekilde sizleri anlayışla karşılayan bir ekiple organizasyon boyunca içiniz rahat olacak. Mekân 50 araçlık kapasitesinin yanı sıra sizlere vale hizmeti de sunuyor.

Düğün mekanları arasında hizmet anlayışını kusursuz bir şekilde ifa eden bu salonu tercih etmek isteyen siz değerli çiftler mekânın irtibat numarasını arayabilir ya da “Ücretsiz Fiyat Teklifi Al “formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Margaret Event Hall By Aslı da geniş bir menü zenginliğinin yanı sıra sizlere düğün öncesinde menü tadımı şansı vererek menüyü kendiniz belirleme olanağı da sunuyor. Dışarıdan catering şirketi getirerek menüde farklılık yaratabiliyorsunuz.

Margaret Event Hall By Aslı Fiyatlar

Cüzi bir fiyat anlayışı ile hizmet sunan mekânda Hafta içi kişi başı yemekli fiyat 250-500 TL aralığında seyrederken hafta sonu yemekli fiyat kişi başı 500-750 TL aralığında seyrediyor. Hafta içi ve hafta sonu yemeksiz paket fiyatı 20.000 – 40.000 TL’den başlamaktadır.

Margaret Event Hall By Aslı ‘ya Nasıl gidilir?

Kolay bir ulaşım ağında bulunan Pendik korusu ve Viaport alışveriş merkezinin tam orta noktasında yer alan mekâna Cumhuriyet bulvarı ya da Osmanlı bulvarından ulaşabilirsiniz.

Henüz Hiç Yorum Yok

İlk Yorumlayan Siz Olun "Margaret Event Hall By Aslı"