FİRMA DETAYLARI

Minimum Yemekli Fiyat (Haftasonu)
2.000 - 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Haftaiçi)
1500-2000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
2.000 - 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Davet Alanları
Sadece Kapalı Alan
Yemeksiz Başlangıç Fiyatı Haftaiçi
40.000 - 60.000 TL
Mekan Özellikleri
Kolonsuz Salon, Şehir Merkezinde, Yüksek Tavan
Yemeksiz Başlangıç Paketi Haftasonu
60.000 - 80.000 TL
Manzara
Şehir Manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite
100-200 Kişi
Konaklama Kapasitesi
Konaklama İmkanı Yok
Açık Hava Kapasitesi
Açık Alanı Yok
Kokteyl Kapasitesi
25-80 Kişi
Kapalı Alan Kapasitesi
50-100 Kişi
Otopark Araç Kapasitesi
50'den az

Özellikler

 • After Party
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • Hazırlık Odası
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menü Tadımı
 • Menülerde Değişiklik
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Yemek Servisi


Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?
23:00
Müzik saat kaçta sona eriyor?
23:00
Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?
Kına
Sağladığınız hizmet içeriği?
Bindallı / Kaftan, Kına Süslemesi, Kına Ekibi, Kına Töreni, Kına Müziği, Kına Tepsisi, Davul Show, Hint Kınası, Semazen, Zenne / Oryantal, Kına Mumu, Dilek Feneri, Kına Takımı
Nasıl gelinir?
Maslak Mah. Aos 55 Sk. 42 Maslak Aksoy Plaza G Katı A Blok İç Kapı No:6 Sarıyer İst.

Hakkında

Hakkında

Kulis Maslak adından da anlaşılacağı üzere Sarıyer ilçesinin en merkez noktalarından olan Maslak bölgesinde faaliyetlerini sürdüren bir salon olarak çalışmaktadır. Kına gecelerinin, veda partilerinin sıkça yapıldığı mekân olarak bilinen salon oldukça ilgi görmektedir. Kültürel alanda etkinliklere de ev sahipliği yapan mekân aynı zamanda iş toplantılarınızı da gerçekleştirmek için ideal bir yer olarak söz sahibi.

Mekânın Genel Özellikleri

Salon, kokteylli ve yemekli organizasyonlarda size 200 ile 400 kişilik bir kapasite sunmuş. Tercihinize göre şekillenen kapasite düzeniyle sizlerin istekleri doğrultusunda dilediğiniz etkinliği kolayca yapma imkânı sağlamaktadır. Mekân ufak çaplı bir açık alanı da bulundurarak sizlerin küçük kaçamaklar yapmanızı sağlıyor. Butik bir tarzı olan salonda etkinliğinizi hem modern hemde mütevazi bir şekilde yapmanızı sağlıyor.

Dekorasyon Detayları

Kulis Maslak sanatsal ve kültürel bakış açısıyla kendine has bir alan oluşturmuş ve misafirlerini adeta zaman yolculuğuna çıkaran bir dekor anlayışı ile kapılarını açıyor. Sanatsal dokunuşları fazlasıyla göreceğiniz bu mekânda sadelik anlayışının da ön planda tutulduğunu göreceksiniz. Kendinizi kimi zaman bir tiyatro sahnesinde hissedeceğiniz kimi zamanda modernizmi de tadacağınız, detayların bolca sergilendiği salonda, taş zemin ve tavan kaplaması ile derinlik hissi verilmiş. Cam masaların ve metal sunum tabaklarının servise sunulduğu Kulis Maslak da etkinliğinize göre bronz temalarda şamdanlar ve sunum tabakları da yer alıyor.

Kulis Maslak ve Alabileceğiniz Hizmetler

Kulis Maslak gelin kaftanı, kına aksesuarı ve kına ekibi gibi birçok hizmeti sizlere tahsis ediyor. Son rötuşlarınızı yapabileceğiniz gelin odasının olması da ayrı bir avantaj sağlıyor.Sahne hizmetleri ve yemek hizmetleri için sürekli çalıştıkları şirketler ile iş birliği içerisindeler.

Yeme – İçme

İşletmenin organizasyon büyüklüğüne göre çalıştığı firmalar vardır. Buda sizlerin isteklerinize bağlı değişikliğe gidebilme şansını doğuruyor. Firma bu konuda tüm imkanlarını sunmuş bir şekilde hizmet vermektedir. Herhangi bir kısıtlamaya gitmeden isteklerinize cevap verebiliyor.

Kulis Maslak ve Fiyatlar

Hafta içi 1500 -2000 TL arasında iken, bu rakam hafta sonu 2000-3000 TL arasında değişiyor. Yemeksiz paket fiyatları hafta içi 40.000-60.000 TL hafta sonu 60.000-80.000 TL olarak belirlenmiş.

Nasıl gelinir?

Civarında Maslak Atatürk Oto Sanayinin olduğu Aksoy plazanın G katın da bulunan mekâna birçok ulaşım aracıyla gelebilirsiniz

Henüz Hiç Yorum Yok

İlk Yorumlayan Siz Olun "Kulis Maslak"