Gallery

FİRMA DETAYLARI

Minimum Yemekli Fiyat (Haftasonu)
750-1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Haftaiçi)
750-1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Davet Alanları
Sadece Kapalı Alan
Yemeksiz Başlangıç Fiyatı Haftaiçi
20.000 - 40.000 TL
Mekan Özellikleri
Şehir Merkezinde
Yemeksiz Başlangıç Paketi Haftasonu
20.000 - 40.000 TL
Manzara
Şehir Manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite
100-150 Kişi
Konaklama Kapasitesi
Konaklama İmkanı Yok
Açık Hava Kapasitesi
Açık Alanı Yok
Kokteyl Kapasitesi
25-80 Kişi
Kapalı Alan Kapasitesi
50-100 Kişi
Otopark Araç Kapasitesi
Otopark Alanı Yok

Özellikler

 • After Party
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • Hazırlık Odası
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menü Tadımı
 • Menülerde Değişiklik
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Yemek Servisi


Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?
23:00
Müzik saat kaçta sona eriyor?
23:00
Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?
Kına
Sağladığınız hizmet içeriği?
Kına Süslemesi, Kına Ekibi, Kına Töreni, Kına Müziği, Kına Tepsisi, Davul Show, Hint Kınası, Semazen, Zenne / Oryantal, Kına Mumu, Kına Takımı
Nasıl gelinir?
Cihangir, D-100 Güney Yan Yolu no: 257 Avcılar/İstanbul

Hakkında

Hakkında

İstanbulun Avcılar ilçesindeki mekanımız HENNA 1988 yılı itibariyle restoran olarak hizmete başlamış ve nice güzel mutululuklara şahit olmuştur. İtina ile dekore edilmiş Henna evlilik planı yapan çiftlerimize düğün öncesi Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarında ev sahipliği yapmaya devam etmektedir. Henna bu organizasyonları en ufak detaylarına kadar düşünerek ve damak tadınıza hitab eden lezzetlerle siz değerli davetlilere kusursuz bir akşam yaşatmayı ilke edinmiştir.

Mekanın Genel Özellikleri

220 kişilik davetli ağırlama kapasitesi bulunan Henna’da geleneklerimize uygun Kına organizasyonu ile artık gençlerimizin trendi olan Bekarlığa Veda partileri bütçenize en cazip biçimde verilmektedir. Salonumuzda ihtiyacınızı fazlasıyla görecek bir dans pisti’de bulunmakla birlikte mekanımızda eğlencenin tadına doya doya varabileceksiniz. Ayrıca salonumuz hem yüksek tavan olması hemde kolonsuz olması sebebiyle görüş alanı kolaylığı ve ferahlığı bir arada sunmaktadır..

Dekorasyon Detayları

Henna, şık ve modern iç dizaynda ayaklı konsepte uygun vazoları, ilgi çekici şamdanları, konforlu sandalyeleri, rahat bir oturum sağlayan yuvarlak masaları, otama zarafet katan renkli çiçekleriyle ve tüm bu güzellikleri görsel açıdan tamamlayan lüks avizeleri ile özellikle Avcılar bölgesinin sektöründe lider salonlarının başında gelmektedir. Yapacağınız organizasyonlarda bizlerde en tecrübeli ekiplerimizle beraber dilediğiniz konsepti sizlere sunmaktayız. Ayrıca çeşitli arka fonlarla organizasyonunuzu mükemmel hale getirmekteyiz

Henna Hizmetler

Henna olarak Kına ve Bekarlığa Veda partileriniz için verdiğimiz hizmetler şu şekildedir;

Kına süslemesi ve aksesuar kiralama, Kına töreni, Kına ekibi ve müziği, Kına tepsisi, Davul şov, Semazen, zenne ya da oryantal seçeneği, Işık ve ses sistemleri, Canlı müzik ve DJ, Yemek servisi, Hazırlanma odası ve Gelin odası şeklinde hizmetlerimiz mevcuttur. Olası aksilikleri önlemek adına mekanımızda jeneratörde bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul’un meşhur park sorunuda göz önüne alınmış, misafirlerimiz için 75 ile 100 araçlık kapasiteli otopark alanımızda vardır. Bu alanda Vale hizmeti verilmektedir.

Henna Yeme – İçme

Avcılar Henna’da yemekli olarak gerçekleştireceğiniz Kokteyl organizasyonlarınızda tecrübeli şeflerimizin ellerinden çıkan menülerimizide siz kıymetli davetlilerimize sunuyoruz. Ana menümüzde kırmızı et bulunmaktadır. İçecek servisimiz mevcuttur. Etkinlik öncesinde menülerde tadım yapabilir ve dilediğiniz gibi değişikliğe gidebilirsiniz. Çeşitlerimizde mevcut olan diğer tatlar ise, çocuklara özel menü, vejeteryan, vegan ve diabet lezzetlerimizdir.

Henna Fiyatlar

Avcılar Henna, yemeksiz hafta içi ve hafta sonu paketleriyle verdiği sunumları 20.000 tl ile 40.000 tl arası olarak fiyatlandırmıştır. Ayrıca kişi başı yemekli yada kokteyl organizasyonlarınıza özel olarakta 750 tl ile 1.000 tl arası fiyatlandırma yapılmıştır. Bütçenize özel çalışmış bu fiyatlarla tamamen siz müşterilerimizin sağlığı, rahatlığı ve memnuniyeti ön planda tutulmuştur.

Henüz Hiç Yorum Yok

İlk Yorumlayan Siz Olun "Henna Kına Mekanı"