FİRMA DETAYLARI

Minimum Yemekli Fiyat (Haftasonu)
500-750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Haftaiçi)
250-500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
150-200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
150-200 TL
Davet Alanları
Sadece Açık Alan
Mekan Özellikleri
Bahçe, Balkon, Çim Alan, Havuz Başı, Şehir Merkezinde, Orman İçinde, Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem
Manzara
Bahçe Manzaralı, Orman Manzaralı, Doğa Manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite
500-750 Kişi
Konaklama Kapasitesi
Konaklama İmkanı Yok
Açık Hava Kapasitesi
500-750 Kişi
Kokteyl Kapasitesi
500-750 Kişi
Kapalı Alan Kapasitesi
Kapalı Alanı Yok
Otopark Araç Kapasitesi
75-100

Özellikler

 • After Party
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • Hazırlık Odası
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menü Tadımı
 • Menülerde Değişiklik
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Yemek Servisi


Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?
23:00
Müzik saat kaçta sona eriyor?
23:00
Özel menü seçenekleriniz neler?
Vegan
Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?
Nişan, Kına, Doğum Günü, Açılışlar, Parti, Baby Shower, Bayi Toplantısı, Kurumsal Etkinlikler, Davet ve Resepsiyon, Mezuniyet Törenleri, Sünnet Düğünü
Mekanın kısıtlamaları neler?
Alkol Servisi Yok
Nasıl gelinir?
Gümüşdere Mh. Yörük Sk. No:30 Sarıyer

Hakkında

Düşler vadisi Sarıyer kır düğünü mekanı İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda bulunan, doğa ile bütünleşmiş, havuz kenarı organizasyonlarınız için birebirdir. Ulaşım konusunda hiçbir zorluğu bulunmayan düşler vadisi Sarıyer adından da anlaşılacağı üzere sizlere düşlerinizdeki kır düğününü sunmaktadır.

Mekanın Genel Özellikleri

Mekanımızın 650 kişiye kadar misafir ağırlayabilme kapasitesi mevcuttur. 650 kişiye kadar gerek yemekli,  gerekse kokteyl davetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Düşler vadisi Sarıyer hem doğa içerisinde hem de Havuzbaşı olarak  gerçekleştirmek istediğiniz tüm organizasyonlarınızı en ince detaylarına kadar düşünerek desteklemekte ve tüm planlamalarınızı eksiksiz olarak yapmaktadır.

Dekorasyon Detayları

Dekorasyonumuzda yeşil doğamız ile beyazı harmanladığımız bu hem tarzı konsept uygulanmaktadır. Sistemimizde masalarda kalabalık şekilde bir oturum yoktur, Bu sebeple davetlileriniz yuvarlak masalarımızda doğanın ferahlığını ve havuz başının keyfini rahatça yaşayabilirler. Bir sahne havasında bulunan fazlasıyla geniş bir dans pisti mevcuttur.

Düşler Vadisi Sarıyer Hizmetler

Düşler vadisi Sarıyer’de siz değerli müşterilerimiz için birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Yalnızca size özel hazırlık odanızda rahat bir şekilde hazırlıklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyon sorumlularımız bulunmakla beraber sizler de dilediğiniz organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz. Geniş pistimizde eğlencelerinizi zirvede yaşamanız için ışık ses ve sahne hizmetlerimizde en güçlü donanımlara sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Alanımızda 100 araç kapasiteli otoparkımız mevcuttur ve davetlilerinizin rahatlığı için vale hizmetimiz bulunmaktadır. Düşler vadisi Sarıyer‘de düğün organizasyonunuz dışında doğum günü, baby shower, kına, parti, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler gibi çeşitli organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz.

Düşler Vadisi Sarıyer Yeme – İçme

İstanbul Avrupa yakasının Nezih ilçelerinden bir tanesi olan Sarıyer deki mekanımızda yeme ve içme konusunda sizlerin neredeyse tüm taleplerini gerçekleştirebilmekteyiz. Ayrıca sizlere catering firması getirme imkanı da sunmaktayız. Organizasyonlarınız öncesinde menü tadı mı gerçekleştirebilir ve sonrasında ise dilediğiniz şekilde değişiklik yapma şansınız bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz menüler Misafirlerinize tecrübeli kadrolarımızca servis edilmektedir. Ayrıca çocuklara özel seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Düşler Vadisi Sarıyer Fiyatlar

Sizler için özel olarak hazırladığımız Haziran ve temmuz aylarına özel çeşitli kampanyalarımız bulunmaktadır. Bu kampanyalarımız sizlerin bütçelerini fazlasıyla rahatlatacak indirimlere sahiptir. Düşler vadisi Sarıyer’de hafta içi yemekli organizasyonlarınız 250 TL ve 500 TL aralığından, hafta sonu gerçekleştireceğiniz yemekli organizasyonlarınız ise 500 TL ve 750 TL aralığından başlamaktadır. Ayrıca ister hafta sonu ister hafta içi yapmak istediğiniz kokteyl organizasyonlarınız 250 TL’den azdır.

Düşler vadisi Sarıyer’de yeşilliklerin içerisinde huzur dolu kır düğünleriniz için sizleri beklemekteyiz.

Henüz Hiç Yorum Yok

İlk Yorumlayan Siz Olun "Düşler Vadisi Sarıyer"