FİRMA DETAYLARI

Minimum Yemekli Fiyat (Haftasonu)
750-1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Haftaiçi)
750-1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Davet Alanları
Sadece Kapalı Alan
Mekan Özellikleri
Açılır Kapanır Tavan, Bahçe, Balkon, Çim Alan, Deniz Kenarında, Kolonsuz Salon, Şehir Merkezinde, Orman İçinde, Yüksek Tavan, Teras, After Party Alanı
Manzara
Kır Manzaralı, Boğaz Manzaralı, Deniz Manzaralı, Panaromik Manzara, Şehir Manzaralı, Bahçe Manzaralı, Orman Manzaralı, Doğa Manzaralı, Tarihi yerler

Kapasite

Yemekli Kapasite
400-500 Kişi
Konaklama Kapasitesi
Konaklama İmkanı Yok
Açık Hava Kapasitesi
Açık Alanı Yok
Kokteyl Kapasitesi
25-80 Kişi
Kapalı Alan Kapasitesi
50-100 Kişi
Otopark Araç Kapasitesi
50'den az

Özellikler

 • After Party
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • Hazırlık Odası
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menü Tadımı
 • Menülerde Değişiklik
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Yemek Servisi


Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?
23:00
Müzik saat kaçta sona eriyor?
23:00
Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?
Kına
Sağladığınız hizmet içeriği?
Bindallı / Kaftan, Kına Süslemesi, Kına Ekibi, Kına Töreni, Kına Müziği, Kına Tepsisi, Davul Show, Hint Kınası, Semazen, Zenne / Oryantal, Kına Mumu, Kına Takımı
Nasıl gelinir?
Çamlıca Tepesi Sok. No:2 Çamlıca - Üsküdar / İstanbul

Hakkında

Hakkında

Balcoon Bosphorus İstanbul un Üsküdar ilçesinin en güzel tepesi olan Çamlıca tepesinde harika konumuyla dikkatleri üzerine topluyor. Hem doğanın hem de boğazın muazzam uyum içinde olduğu, İstanbul u ayaklarınızın altında hissedeceğiniz bu mekân, benzersiz manzarasıyla ön plana çıkmış ve düğün mekanları arasında zirvelerde yer alıyor. Bu mekânda organizasyonlarınızı yaptığınızda zevkinizin zirve yaptığını düşünecek ve davetlilere de bu görsel şöleni tattıracaksınız.

Mekânın Genel Özellikleri

Balcoon Bosphorus 2 adet kapalı salon ile sizlere merhaba diyor. Misafir kapasitenize göre 2 farklı seçenek sunan mekân, 300 kişilik ve 500 kişilik kapasiteli salonları ile sizlere seçenek olanağı vadediyor. Denizin ve doğa manzarasının kesiştiği, şehir manzarasının zirve yaptığı konumda olan Balcoon Bosphorus ayrıcalıklı mekanlar arasında imza yapmış bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Geniş kapasiteli otoparkı ile misafirlerine park sorunu yaşatmayan mekân engelli misafirlerini de düşünmüş.

Dekorasyon Detayları

Balcoon Bosphorus da sizi ışıltı cam avizeler ve kendinizi adeta amazon ormanlarında hissettirecek renkli çiçek süslemeleri karşılayacak. Efes Antik şehrini andıran gelin yolunda yürürken kendinizi kraliçeler gibi hissedeceksiniz. Geniş camları sayesinde İstanbul’u kuş bakışı seyretme olanağı sunan bu mekânda içiniz ferahlayacak ve ufkunuz açılacak. Fransız mimarisi esintili sandalyelerinde otururken masalarda konumlanmış işlemeli cam vazolar ve zarif cam bardaklar gözünüzü alacak.

Balcoon Bosphorus ve Alabileceğiniz hizmetler

Şehrin göbeğinde tam merkezi noktada olması yönünden konforlu bir ulaşıma sahip mekânda sizleri vale personelleri karşılayarak park kolaylığı sağlıyor. Organizasyon sorumlunuz başından sonuna kadar sizinle samimi bir şekilde ilgileniyor. İlginin ve samimiyetin nirvana yaptığı mekânda sizlere özel hediye ve avantajlar sunmaktadır. Bunlarında başında otel konaklama fırsatı sunan Balcoon Bosphorus sizlere ayrıcalık sunmaya davet ediyor.

Balcoon Bosphorus Yeme – İçme

Alanında uzmanlaşmış mutfak kadrosundaki aşçıları sayesinde birbirinden marifetli parmaklar size harikalar yaratmak için uğraş veriyor. Tavuk ve et menülerinin zenginliği ve harika mezelerle süslenmiş ordövr tabakları ile damaklarınızda muhteşem tatlar bırakan bir ekiple çalışılıyor. Ayrıca çocuklar içinde menüler bulunuyor. İçeceklerin limitsiz kılındığı Balcoon Bosphorus da her şeye doyacaksınız. İşini büyük bir aşkla yapan profesyonel bir kadroyla çalışan salon sizleri mutlu bir şekilde uğurluyor.

Balcoon Bosphorus ve Fiyat Listesi

Balcoon Bosphorus, fiyatlara çok takılmayacağınız bir politika izliyor. Kokteyl fiyatlarının kişi başı ortalama 1000 TL olduğu mekânda, yemekli fiyatlar ise ortalama 2000 TL civarındadır. Evlenecek çiftler fiyat tekliflerini almak isterler ise iletişim formunu doldurup detaylı bilgi alabileceklerdir.

Nasıl gelinir?

Çamlıca tepesinde konumlanan mekânın etrafında Çamlıca Camisi ve Çamlıca Korusu yer alıyor. Tam merkezinde kalan mekân, kısıklı metro istasyonuna çok yakın bir lokasyondadır.

Henüz Hiç Yorum Yok

İlk Yorumlayan Siz Olun "Balcoon Bosphorus"