Gallery

FİRMA DETAYLARI

Minimum Yemekli Fiyat (Haftasonu)
500-750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Haftaiçi)
500-750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500-750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500-750 TL
Davet Alanları
Sadece Kapalı Alan
Yemeksiz Başlangıç Fiyatı Haftaiçi
40.000 - 60.000 TL
Mekan Özellikleri
Şehir Merkezinde
Yemeksiz Başlangıç Paketi Haftasonu
40.000 - 60.000 TL
Manzara
Şehir Manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite
300-400 Kişi
Konaklama Kapasitesi
Konaklama İmkanı Yok
Açık Hava Kapasitesi
Açık Alanı Yok
Kokteyl Kapasitesi
25-80 Kişi
Kapalı Alan Kapasitesi
50-100 Kişi
Otopark Araç Kapasitesi
Otopark Alanı Yok

Özellikler

 • After Party
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • Hazırlık Odası
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menü Tadımı
 • Menülerde Değişiklik
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Yemek Servisi


Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?
23:00
Müzik saat kaçta sona eriyor?
23:00
Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?
Kına
Sağladığınız hizmet içeriği?
Bindallı / Kaftan
Nasıl gelinir?
Soğanlı Mahallesi, Çavuşpaşa Caddesi, Şehir Ertan Kolay Sokak, No:2 / Bahçelievler

Hakkında

Hakkında

İstanbulun güzide semtlerinden Bahçelievlerde bulunan mekanımız siz değerli misafirlerimize yılların tecrübesini sunmaktadır. İstanbulun eski ve merkezi bir bölgesinde bulunan Anisa Davet Salonu ulaşım kolaylığı ile de bölgenin en seçkin salonları arasında yerini almaktadır. Sizlerin mutluluğunu ve memnuniyetini kendi mutululuğumuz ve başarımız olarak görmekteyiz.

Mekanın Genel Özellikleri

Kapalı alan kapasitesi 750 olan mekanımızda en kalabalık organizasyonlarını dahi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Bizlerle planladığınız organizasyonlarda sizlerin isteklerinide göz önünde tutarak gerekli süslemeleri yapmaktayız. Dilerseniz sizlerde dışarıdan bir organizasyon firması getirerek düğününüzü dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Anisa Davet Salonu olarak sizlere en yüksek özeni göstererek ve oragnizasyonlarını en ince detaylara kadar düşünüp memnuniyetinizi sağlamayı görev edinmiş durumdayız.

Dekorasyon Detayları

Anisa Davet Salonu aynalı kolonları, beyaz masa ve sandalyeleri, gümüş rengi iç dizaynı ve ferah iç mekanı ile her türlü organizasyonlarınızı en tecrübeli ekiplerle planlamaktadır. Mekanımız, Soğutma ve ısıtma anlamında’da fazlasıyla yeterli teknolojik ekipmanları ile sizlere en iyi en kaliteli hizmeti vermekten keyif duymaktadır.

Anisa Davet Salonu Hizmetler

Anisa Davet Salonu olarak sizler için özenle hazırladığımız odanızda rahatça hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Işık ve ses sistemlerimizle beraber Dj ve canlı müziklerimiz ile de sizlere akıllardan çıkmayacak bir eğlence yaşatmayı hedefliyoruz. Salonumuzda, Söz ve Nişan, Kına Gecesi Organizasyonu gibi çeşitli organizasyonlar da yapılmaktadır.

Anisa Davet Salonu Yeme – İçme

Mutfağımız en tecrübeli ekibi ve fevkalade lezzetlei ile ön plandadır. Salonumuzda yemekli veya yemeksiz davetler planlayabilirsiniz.Davetleriniz öncesinde sizlere menu tadımı yapma imkanı da vermekten keyif duyarız. Ayrıca menu datımınız sonrası farklı menu değişikliği yapma şansınızda bulunmaktadır. Anisa Davet Salonumuz yemekli organizasyonlarınızda 100 kişi ile 625 kişi arasında hizmet vermekteyiz. Yapacağınız Kokteyl organizasyonları için ise yine 100 kişi ile 625 kişi kontenjanımız bulunmaktadır.

Anisa Davet Salonu Fiyatlar

 Bölgesinin en makul rakamlarını sunan Anisa Davet Salonu, yemekli yada yemeksiz paket başlangıç fiyatları hafta içi 40.000 tl ile 60.000 tl arası olup hafta sonunda ise 60.000 tl ile 80.000 tl aralığındadır. Ayrıca kişi başı fiyatlandırmalarıda bulunan mekanın, hafta içi ve hafta sonu rakamları 500 tl ile 750 tl aralığında  olup hem hafta içi hemde hafta sonu bu fiyatlar aynı tutularak sizlere büyük bir avantaj sunulmuştur.

İstanbul avrupa yakasında bulunan Anisa Davet Salonu olarak siz çok değerli misafirlerimizi titizlikle hazırlandığımız her türlü davetlerinizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız..

Henüz Hiç Yorum Yok

İlk Yorumlayan Siz Olun "Anisa Davet Salonu"