Gallery

FİRMA DETAYLARI

Minimum Yemekli Fiyat (Haftasonu)
200-300 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Haftaiçi)
200-300 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
150-200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100-150 TL
Davet Alanları
Sadece Açık Alan
Mekan Özellikleri
Bahçe, Çim Alan, Kolonsuz Salon, Orman İçinde
Manzara
Kır Manzaralı, Bahçe Manzaralı, Orman Manzaralı, Doğa Manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite
400-500 Kişi
Konaklama Kapasitesi
Konaklama İmkanı Yok
Açık Hava Kapasitesi
400-500
Kokteyl Kapasitesi
400-500
Kapalı Alan Kapasitesi
Kapalı Alanı Yok
Otopark Araç Kapasitesi
75-100


İNDİRİMLER

Bu Mekan Kapalı

Oda Farm düğün mekanı pandemi sürecinden etkilenerek faaliyetlerini sonlandırmıştır. Web sitemizde bulunan diğer mekanları inceleyebilirsiniz. İndirim fırsatlarını kaçırmayın! Anlayışınız için teşekkür eder, Düğün Sayfam olarak bir ömür mutluluklar dileriz.

Hakkında

Yemyeşil çiçekler, eşsiz meyve ağaçları ve ferah bir atmosferle düğününüz için tercih edebileceğiniz Oda Farm, sizlere Eyüp’te hizmet veriyor. Tıpkı peri masallarındaki gibi bir düğün sunumu için detaylı planlama sürecinin ardından, özenli çalışmalarını mekanda gerçekleştirmektedir. Çiftlerin istek ve önerilerini dikkate alarak yapılan konsept çalışmaları ile hayallerinizdeki düğünü yaşamanızı sağlıyor.

Oda Farm, yalnızca düğün organizasyonlarında değil; doğum günü partileri, nişan, söz, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, yemek davetleri, sünnet düğünleri gibi organizasyonlarınızda da sizlerin yanında. Doğa ile uyumlu ahşap masa ve sandalyeler, benzersiz tasarımlara sahip. Aynı zamanda aksesuarlar da buna göre seçilip, dizayn ediliyor. Eğlence ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Oda Farm’dan Düğün Sayfam ayrıcalığı ile hemen ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

İlk incelemeyi hemen yap “Oda Farm”