FİRMA DETAYLARI

Minimum Yemekli Fiyat (Haftasonu)
750-1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Haftaiçi)
750-1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500-750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500-750 TL
Davet Alanları
Sadece Kapalı Alan
Mekan Özellikleri
Bahçe, Şehir Merkezinde, Orman İçinde, Yüksek Tavan, After Party Alanı, Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem
Manzara
Deniz Manzaralı, Panaromik Manzara, Şehir Manzaralı, Orman Manzaralı, Doğa Manzaralı, Tarihi yerler

Kapasite

Yemekli Kapasite
25-50 Kişi
Konaklama Kapasitesi
25-50 Kişi
Açık Hava Kapasitesi
50-100 Kişi
Kokteyl Kapasitesi
25-80 Kişi
Kapalı Alan Kapasitesi
50-100 Kişi
Otopark Araç Kapasitesi
250-500

Özellikler

 • After Party
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • Hazırlık Odası
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menü Tadımı
 • Menülerde Değişiklik
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Yemek Servisi


Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?
23:00
Müzik saat kaçta sona eriyor?
23:00
Özel menü seçenekleriniz neler?
Çocuklara Özel, Diyabet, Vejeteryan
Mekanın kısıtlamaları neler?
Alkol Servisi Yok, Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Hakkında

Hakkında

Nakkaştepe Bosphorus Üsküdar semtinin tarihi dokusuyla özdeşmiş semtin dokusuna yakışır bir şekilde dizayn edilmiş, fazlasıyla takdire şayan ve tüm övgüleri hakeden zevkli bir salon olarak 2000 yıllarının başından bu yana istikrarlı çizgisini bozmayan sorumluluk ilkesinde hareket eden bir işletme olarak güzide mekanlar arasında yer edinmiş. İstanbul boğazının en güzel kesimlerinden olan Üsküdar da, boğaz manzarasına fazlasıyla doyacağınız yerde konumlanmış bu mekan sizleri fazlasıyla tatmin edecek.

Mekânın Genel Özellikleri

Bünyesinde birbirinden farklı olmak üzere 4 adet kapalı salon tipi bulunduran Nakkaştepe Bosphorus, bütçenize ve davetli sayınıza göre sizlere salonlarınızı sunuyor. Büyük davetleriniz için 700 kişilik kapasite ayırırken, nişan organizasyonlarınız için 200 kişilik kapasite sunuyor. Hiçbir konfor problemi yaşamadan mekândan memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyor.

Dekorasyon Detayları

Fazlasıyla saygın bir dekor anlayışına sahip mekânda döşemeli sandalyelerin zarifliği göze çarpıyor.  Tavandaki salkım çiçek detayları ile boncuk işlemeli kristal avizeler mekâna kendinizi kaptırmanızı sağlıyor. Salona girdiğinizde kendinizi Babil in asma bahçelerinde göreceksiniz. Her şeyin nakış nakış işlendiği bu mekân size unutulmaz bir organizasyon yaşatacak cinsten. Mekânın zemin rengi salona sofistike bir hava katmakla birlikte sadelik anlayışından ödün vermemiş olarak misafirlerine hizmet ediyor.

Nakkaştepe Bosphorus ve Alabileceğiniz hizmetler

Mekânın havalandırma sistemi salona ayrı bir konfor sağlıyor.  Salonda ayrı ayrı bölümler yapılmış. Misafirlerini her açıdan memnun etmek için bebek bakım odasından tutun mescite kadar tüm olanakların düşünülmüş olması davetliler için artı bir ayrıcalık oluşturmuş. Otopark kapasitesinin 250 araçlık olduğu düşünüldüğünde ve vale hizmetinin olması mekânın misafirlerine konfor sunmak için ne kadar uygun olduğunu gösteriyor. Sahne sistemlerinin güçlü olması ve salon personellerinin profesyonel tutumu mekâna ayrı bir değer katmış durumda.

Nakkaştepe Bosphorus Yeme – İçme

Nakkaştepe Bosphorus da tüm kültürlere hitap eden bir menü alternatifi sunulmakta. Tüm tatları menüler olarak önünüze seren deneyimli çalışan ekibi sizleri memnun etmek adına her şeyi deniyor. Zeytinyağlı sunumlarıyla et menülerini harmanlamış bu mekânda, sizler bu enfes menüleri tadarken kusur bulamayacaksınız. Ayrıca düğün öncesinde menü de farklılık yapabilirsiniz.

Nakkaştepe Bosphorus ve Fiyat Listesi

Boğazın incisi durumunda olan bu mekânda, fiyatlar umursanmayacak boyutta kalıyor. Nakkaştepe Bosphorus da kokteyl fiyatları hafta içi ve hafta sonu değişmeksizin 1000-1500 TL bandında seyir ediyor. Yemekli fiyatlar ise 1500-2000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Daha fazla detay almak isteyenler platform üzerinden iletişim formunu doldurarak bilgi edinebilirler.

Nasıl gelinir?

Nakkaştepe Bosphorus a gelirken boğazın manzarasına kapılacağınız gerçeğini unutmamak gerekiyor. Beylerbeyi kavşağına girdiğinizde mekâna kadar götürecek yeşillikler içinde bir yol izliyorsunuz. Mekân, Kuzguncuk mahallesinde Gümüşyolu caddesinde sizleri karşılıyor olacak.

Henüz Hiç Yorum Yok

İlk Yorumlayan Siz Olun "Nakkaştepe Bosphorus"